Sety pro pochou střechuLOMANCO®

Ventilační trubíny Lomanco® určené pro osazení na plochou střechu je možné pořídit i ve ekonomicky výhodných setech. Set vždy obsahuje ventilační turbínu Lomanco® BIB 14 nebo ventilační hlavici TIB 14, k ní odpovídající základnu pro plochou střechu a příslušenství dle daného setu. Sety jsou dodávany pouze v bezbarvých provedeních. Set je třeba vždy adekvátně ukotvit.

 

  Název/Obj. číslo Popis

SET TIB 14 + P 14-50 + Z 14/1,58

Tento set je určen pro případy, kdy by byla hlavice ve větrném stínu a je ji proto třeba umístit výše nad plochu střechy. Set obsahuje nejvýkonnější ventilační hlavici Lomanco TIB 14® v bezbarvém provedení. Prodlužovací potrubí o délce 50 cm z pozinkovaného plechu a Základnu pro prodloužení z pozinkovaného plechu pro usazení na plochou střechu.

SET 2xTIB 14 + R 14 + Z 14/1,90

Tento set je určen pro případ, kdy jedna turbína není k odvětrání dostatečná (vhodné pro panelové domy nad 7 pater). Set je určený na vyústění stupaček, kde není možné z rozměrových důvodů základny použít SET 2xBIB 14 + ZÁKLADNA 46x96cm. Set obsahuje 2 kusy nejvýkonnější ventilační hlavice Lomanco® TIB 14 v bezbarvém provedení, rozdvojku z pozinkovaného plechu a základnu z pozinkovaného plechu pro usazení na plochou střechu.

SET 2xBIB 14 + ZÁKLADNA 46x96 cm/1,59

Tento set je určen pro případ, kdy jedna turbína není k odvětrání dostatečná (vhodné pro panelové domy nad 7 pater). Set je určený na vyústění stupaček, kde je možné osadit základnu setu o rozměru 46x96 cm (v případě, že se nevejde je vhodné použít SET 2xTIB 14 + R 14 + Z14). Set obsahuje 2 kusy nejvýkonnější ventilační turbíny Lomanco® BIB 14 v bezbarvém proveden a základnu z pozinkovaného plechu pro usazení na plochou střechu.