Historie ventilační turbínyLOMANCO®

Ventilační turbíny LOMANCO® vyrábí renomovaná americká společnost LOMANCO inc. z Jacksonville, Arkansasu v USA již od roku 1946.

Historie jejich výroby tedy sahá až do 50 let 20. století. Tyto turbíny se rozšířiliy do celého světa a to především díky naprosté spolehlivosti a dlouhodobé udržitelnosti kvality.

Opravdu největší předností, kterou ventilační turbíny Lomanco® mají je naprostá spolehlivost, dále vysoká užitná hodnota, nízké náklady na pořízení oproti celkovému přínosu a v neposlední řadě (a aktuálně možná i na prvním místě) nulové náklady na provoz.
Ekonomický provoz je v dnešní době obrovskou devizou, přičemž provoz s nulovými náklady je raritou!

Nejvhodnější použítí ventilační turbíny LOMANCO® je pro ty stavby, které požadují naprosto spolehlivou funkci. Především stálé odvětrávání, které zajišťuje trvalou výměnu vzduchu a to jak v podstřešním prostoru, tak i v interiéru, je to, co je požadavkem každé stavby.

Z těchto několika vyjmenovaných charakteristik turbín LOMANCO® je patrné, že se jedná o velmi zajímavý a užitečný výrobek, který dokáže přispět k vysokému standardu bydlení.